Kabel pro propojení FCU a spoušťové desky Rev.2 (18"-45,7cm) - PolarStar
Kabelový svazek PolarStar pro propojení FCU a spoušťové desky Rev.2, délka 18" (45,7 cm), je vyroben z vodičů 24 AWG s nylonovým opletem pro zvýšenou ochranu. Kompatibilní se všemi elektro-pneumatickými HPA systémy PolarStar využívajícími FCU REV2 nebo REV3, kromě V2 GEN1 Fusion Engine a Amoeba kitů. Barevné rozlišení vodičů usnadňuje instalaci do replik s plnou pažbou i standardních V2 kitů F2, F1 a JACK.
🚚 Doprava zdarma od 1000 Kč
Při objednávce nad 1000 Kč neplatíte za dopravu
🛡️ Ověřený prodejce
Dlouholetá tradice přes 25 let a tisíce spokojených zákazníků
🌍Přes 20 000 Ks produktů
Okamžitá dostupnost zboží připraveného k odeslání od výrobců z celého světa
🔧 Odborné poradenství
Napište nám, naši profíci z oboru army-airsoft jsou tu pro vás
Kabelový svazek PolarStar je vyroben z vodičů o průřezu 24 AWG pro vynikající vodivost a je opatřen nylonovým opletem, který chrání vodiče při průchodu tělem repliky. Tyto svazky jsou univerzálně kompatibilní se všemi elektro-pneumatickými HPA systémy PolarStar, s výjimkou původního V2 GEN1 Fusion Engine a Amoeba kitů.
- Kompatibilní se všemi systémy PolarStar, které používají FCU REV2 nebo REV3.
- Délka 18" je standardem pro V2 kity ve verzích F2, F1 a JACK. Také se doporučuje pro FE instalované do replik s plnou pažbou (např. M16A3).
Černý: Nozzle (nepoužívá se pro JACK/F1), Bílý: Poppet, Červený: Selector, Modrý: Trigger, Hnědý: Zemění
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.012 kg |
| EAN: | 8592870092701 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
