HopUp gumička 4UANTUM Friction pro AEG, 4UAD
- Vysoce výkonná hop-up gumička určená pro AEG.
- Zajišťuje konzistentní a přesné podání kuliček.
- Optimalizovaná pro spolehlivou funkci i s těžkými BB až do hmotnosti 0,48 g.
🚚 Doprava zdarma od 1000 Kč
Při objednávce nad 1000 Kč neplatíte za dopravu
🛡️ Ověřený prodejce
Dlouholetá tradice přes 25 let a tisíce spokojených zákazníků
🌍Přes 20 000 Ks produktů
Okamžitá dostupnost zboží připraveného k odeslání od výrobců z celého světa
🔧 Odborné poradenství
Napište nám, naši profíci z oboru army-airsoft jsou tu pro vás
HopUp gumička 4UANTUM Friction pro AEG, 4UAD
HopUp gumička 4UANTUM Friction pro AEG, 4UAD je technicky vyspělá součástka určená pro elektrické airsoftové repliky (AEG), která zajišťuje vysokou úroveň konzistence a přesnosti střelby. Díky klasickému jednoprvkovému kontaktnímu designu s inovativně tvarovanou kontaktní plochou poskytuje optimální tření potřebné k efektivnímu nadzdvihnutí i těžších BB (až do hmotnosti 0,48 g), aniž by docházelo ke zbytečnému zvětšení styčné plochy a tím ke zhoršení stability trajektorie.
Tato gumička je ideální volbou pro přesné sestavy, kde je kladen důraz na opakovatelnost zásahů a minimalizaci odchylek při použití různých hmotností střeliva. Konstrukce gumičky umožňuje spolehlivou práci s těžším střelivem bez negativního vlivu na stabilitu letu BB a zároveň snižuje riziko chyb způsobených nadměrným kontaktem mezi gumičkou a střelivem.
**Hlavní vlastnosti:**
- Určení: pro AEG (elektrické repliky)
- Design: jednoprvkový kontaktní bod s optimalizovanou kontaktní plochou
- Podpora střeliva: vhodná i pro těžší BB do 0,48 g
- Cíl použití: maximalizace konzistence, stabilita trajektorie, zvýšená přesnost
- Výhody: efektivní práce s těžším střelivem bez ztráty stability, minimalizace chyb způsobených nadměrným kontaktem
HopUp gumička 4UANTUM Friction pro AEG, 4UAD je určena pro náročné uživatele požadující špičkový výkon a spolehlivost při každém výstřelu.
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| EAN: | 000000971041 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
