Aktivní brzda V2 - JeffTron

Neohodnoceno
Značka: JeffTron

MOSFET s aktivní brzdou SHS pro mechabox v.2 je profesionálně navržené zařízení pro airsoftové elektrické zbraně, které zvyšuje kadenci, prodlužuje životnost vnitřních dílů a zlepšuje efektivitu střelby oproti původní kabeláži.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.3.2026
Možnosti doručení
Kód: 10412-S
716 Kč –6 % 673 Kč / ks
Aktivní brzda V2 - JeffTron
Neohodnoceno
Značka: JeffTron
10412 S
716 Kč –6 %
🚚 Doprava zdarma od 1000 Kč
Při objednávce nad 1000 Kč neplatíte za dopravu
🛡️ Ověřený prodejce
Dlouholetá tradice přes 25 let a tisíce spokojených zákazníků
🌍Přes 20 000 Ks produktů
Okamžitá dostupnost zboží připraveného k odeslání od výrobců z celého světa
🔧 Odborné poradenství
Napište nám, naši profíci z oboru army-airsoft jsou tu pro vás

MOSFET s aktivní brzdou SHS pro mechabox v.2 je plně integrovaný mosfet určený k instalaci přímo do mechaboxu verze 2 místo původních spoušťových kontaktů dle standardu Tokio Marui. Zařízení zajišťuje aktivní brzdění motoru, díky čemuž nedochází k částečnému natažení pístu při střelbě na režim semi, čímž se snižuje únava pružiny a opotřebení vnitřních dílů zbraně. Tryska zůstává z větší části v uzamčené poloze komory a u vysokokadenčních zbraní je eliminován problém více výstřelů při střelbě na jednotlivé rány. Mosfet neodebírá žádný proud v klidovém stavu a využívá přebytečnou energii motoru k jeho rychlému zastavení, přičemž nejvyšší brzdný účinek je dosažen při použití zátěžových motorů s neodymovými magnety. Zařízení je určeno pro běžně používané akumulátory a při správné funkci vyžaduje plně osazený a funkční mechabox odpovídající standardní konstrukci AEG zbraní.

Vlastnosti

  • Zabudovaný mosfet s aktivní brzdou na spínacích kontaktech od firmy SHS
  • Instalace přímo do mechaboxu verze 2 místo původních spoušťových kontaktů
  • Jednoduchá montáž bez externí kabeláže
  • Samostatné zařízení umožňující použití silových kabelů do průřezu 1,5 mm² a signálových kabelů do průřezu 0,5 mm²
  • Určeno pro pružiny do M160 odpovídající proudu až 75 A při jednotlivém výstřelu nebo 25 A při dávkové střelbě po dobu maximálně 30 s
  • Kompatibilní s akumulátory do 17 V včetně Ni-xx 8,4–12 V a Li-Pol 7,4–14,8 V
  • Neopalují se spoušťové kontakty
  • Neodebírá žádný proud v klidovém stavu
  • Aktivní brzdění motoru po rozepnutí kontaktů
  • Při režimu AUTO se píst zastavuje v náhodné pozici vlivem principu funkce AEG mechanismu
  • Vyžaduje funkční přerušovač, kulisu přepínače, západku zpětného chodu, spoušť a zarážku spouště ve standardním mechaboxu
Kategorie: Aktivní brzdy
Hmotnost: 0.012 kg
EAN: 8592870101045
Pro typ mechaboxu: Verze 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola