Repelent Predátor dýmovnice 3D ISR APLHA 120ml - LEROY

Repelent Predátor dýmovnice 3D ISR APLHA 120ml - LEROY
Produktové číslo:6238
Vaše cena vč. DPH:338,- Kč
Dostupnost:
ExS
BRN
ČER
PHA
Množství:
Výrobce:LEROY
Záruční doba:24 měsíců
Informace o produktu:

Insekticidní dýmovnice původně vyvinutá pro ozbrojené složky.
Určená pro extrémní pohyb a pobyt v zamořených oblastech s vysokým výskytem komárů a dalšího hmyzu.
Mějte na paměti, že Vás moskyti a klíšťata nejen obtěžují, ale reálně hrozí nebezpečí přenosu nebezpečných nákaz malárie, horečky DENGUE, Vest NIle viru apd.
Nebezpečí útoků komára není v tom, že útočí nejen ve skupině, ale nebezpečnější je ojedinělý zákeřný útok, kde by jste to vůbec nečekali.
Tento komár se líhne a žije v odhozených starých pneumatikách, pohozených konzervách ve vlhkém sklepě, ve stájích, zahradních jímkách apd.
Může na Vás zaútočit v teplém vlhkém sklepě i na chalupě po odzimování.
Doporučujeme v těchto obydlích - pokud zjistíte výskyt - preventivní aplikaci dýmovnice, které bez problémů vyhubí tohoto PREDATORA.
V uzavřených objektech je velmi vysoká doba účinnosti a to až několik měsíců.

Účinnost testována laboratorně i terénně v záplavových oblastech lužních lesů Státním zdravotním ústavem Praha.
Schváleno a registrováno Ministerstvem zdravotnictví ČR. Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátorů a léčiv pro použití v zemědělských provozech.
V roce 2013 použita při likvidaci záplav na Mělnicku se 100% účinkem. Na Nymbursku byla provedena letecká aplikace se 100% úspěchem.


PREDATOR 3D ISR ALPHA-SMOKE GENERATOR je správný typ pro EXTREMNÍ OUTDOOR.

Poctivé profesionální výrobky pro náročné zákazníky.
Levná deratizace a desinsekce v domácnosti. Firma LEROY jako jediná v ČR se aktivně podílí na monitoringu nebezpečných druhů komárů a vyvíjí adekvátní obranu. Jsou členy EUROPEAN MOSKYTO CONTROL ASSOCIATION, organizace, která sdružuje odborníky zabývající se výskytem nebezpečných druhů hmyzu na Evropském kontinentě.

Receptury jsou vyvíjeny ve spolupráci se zdravotníky a vědci. Proto patří její výrobky mezi nejlepší. Jejich receptury kopírují i velmi známé firmy.

POZOR: Pyrotechnický výrobek třídy P1. PRODEJNÉ POUZE NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST, nebo od 21 let! Při objednávce zasílejte čestné prohlášení o plnoletosti.

Aplikace: Aplikujte za ranního rozbřesku, nebo při zapadajícím slunci. Zjistěte kam směřuje vítr a odpalte dýmovnici po větru tak, aby dým proudil na zájmové místo. Iniciovanou dýmovnici položte, nebo odhoďte tak, aby nedošlo ke vznícení okolního materiálu.
Při použití v interieru dbejte požární bezpečnosti a mějte v záloze hasící přístroj! V případě aplikace v zastavěných obytných oblastech vždy uvědomte příslušnou služebnu hasičského záchranného sboru, předejdete tím vysvětlování na různých institucích.
100 % účinnost až 48 hodin při extrémním výskytu maskytů ( 100-300 útoků/ minutu), U klíšťat až dva týdny v závislosti na počasí.
Působí okamžitě po odpálení. Funguje bezpečně proti mouchám, komárům, mravencům, vosám, klíšťatům, štěnicím, mšicím, molům, čmelíkům, zavíječům a dalšímu obtížnému hmyzu.

Nepostradatelná pomůcka v terénu.

Maskuje pohyb vojenských jednotek s insekticidním efektem.

Doba hoření 180 sekund, teplota hoření 90 stupňů celsia.

Obsahuje směs syntetických pyrethroidů a přírodních materiálů.

Alernativní produkty:zobrazit
Našli jste lepší cenu:zaslat dotaz na lepší cenu
Dotaz na produkt:zaslat dotaz na produkt
Fotogalerie:

Přihlášení do e-shopu

Zákazník:Nepřihlášen.
Přihlásit Registrovat
Zapomenuté heslo

Info box

Pobočky moRRisCZ

Prodejna PRAHA: Hradešínská 49, Praha

Prodejna BRNO: Veslařská 179, Brno

Prodejna ČERNILOV: Černilov 77


Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Jméno a příjmeni:
Kontakt:
Vaše přání:
Antispam: